Deelnemende Clubs

Hieronder de lijst van deelnemende clubs 2016 + de opgegeven jeugdverantwoordelijke.
Voor de deelnemende clubs van 2015, kan u terecht op deze pagina.
Voor de deelnemende clubs van 2014, kan u terecht op deze pagina.
Voor de deelnemende clubs van 2013, kan u terecht op deze pagina.

Sta je er niet bij ondanks dat je een dossier indiende (of wil je alsnog meedoen) , gelieve je dan te melden via info (at) jeugdbadmintonplus.be

 

Provincie Antwerpen

C+ AIB Kamna Ahuja
C+ Bacss Wesley Van Eynde
C+ Baret Trudy van Vugt
C+ BD Opslag Ivo Verpraet
B+ Brasschaatse Mieke de Bock
C+ De Nekker Verbruggen Sander
C+ Duffel Kristoff Van Genechten
C+ Geelse Rob Peeters
A+ Hoogstraten Gwen Anthonissen
C+ Noorderwijkse Elke Van de Put
C+ Molse Andy Evans
A+ Olve Maarten Van Roey
C+ Plumula Cindy Troubleyn
C+ Rijkerack Buys Stef
B+ Rita Serveert Bruno Van de Vel
C+ Shuttle Puurs Pieter Raemdonck
C+ Spinshuttle Els Van den Broek
C+ Waverse Thomas Ceulemans
C+ Zoersel Sam Arts
B+ Zwijndrecht Patrick van den Bemt

 

Provincie Limburg

C+ Badma Petra Tulleners
A+ De Bokkerijder Seppe Tielen
C+ Hebad Bart Goosens
C+ Lommel BK Andrew Muller
C+ Looise Frits Vogels
C+ Maaseik Marina Janssens
C+ Neerpelt Yentl Nouwen
C+ Opbad Dries Leurs
B+ Poona Hoeselt Arthur Vantilt
C+ Slagveld BCZ Alain Bijnens
A+ Smash (L) Gert Verhagen
C+ webacsa Carlo Vandersmissen

 

Provincie Oost Vlaanderen

C+ Aalsterse Christophe Rillaerts
C+ Beveren Jurgen Cauwenbergh
C+ Brakel Jens Quintelier
A+ Buggenhout Peter Van den Bossche
B+ Challenge Wetteren Daan De Smet
C+ Danlie Dirk Magerman
C+ De Mintons St Niklaas Evy Van Royen
B+ De Wallabies Brakel Jimmy Dujardin
B+ Denderleeuw Joeri De Bolle
B+ Drive Dendermonde Bart Tourne
C+ Landegem Van Tornhout Luc
C+ Latem – de pinte Frank De Mets
B+ Lokeren Merel Van Eynde
B+ Oudegem Tom Dierickx
A+ Pluimplukkers Bieke Vandecaveye
C+ Sentse Patriek Lehoucq
C+ Smash for fun Glenn Latomme
C+ Temse Tom Roelants
B+ VLA bad Ignace Van Bost
B+ Wit Wit Ronse Sophie Debrakeleer

 

Provincie Vlaams Brabant

C+ bamadi Brent Mariën
B+ BAZO Veerle Van Mele
A+ Blauwput Rudy Niclaes
C+ De Treffers Overijse Celine Maisin
C+ De Voskes Shana Tubbax
C+ Den Dijk Gil Van der Aerschot
C+ Dijlevallei Stefaan Destoop
C+ Dilbeek Annelore Gemmeke
A+ Drop Merchtem Evy Denecker
C+ Drop Rotselaar vzw Erik Tielemans
C+ Halle Annick Jenquin
A+ Herne Marcel Kuiper
A+ Nero’s Hoeilaart Christine Lecho
C+ Pluimke Klop Charlotte De Clerck
B+ Shuttle Busters Scherpenheuvel Annemiek Tijsma
B+ Tienen Daan Bouwens
C+ Tots Keerbergen Pieter-Jan Caestecker
C+ Volano Jan Delvaux
B+ W&L Jeroen Dewyngaert
B+ Wolvertem Kelsey Pepermans

 

Provincie West Vlaanderen

B+ Barloke Nathan Vandenberghe
C+ Bavikshove Gustaaf Zepherin
B+ Brugse Franky Verkouille
B+ DZ99 Deerlijk Timothy Devos
A+ Gitse Erika Maes
C+ Gullegem Jean-Pierre Demeestere
C+ Ieperse Bert Deweerdt
B+ Izegemse Bart Bogaert
B+ Lebad Dirk Ramon
B+ Oostrozebeke Stijn Vandeplassche
C+ Roeselare Peter Decaluwé
A+ Sportif Inge Spillier
B+ Tielt Sam Vandenberghe