Deelnemende Clubs

Hieronder de lijst van deelnemende clubs 2016 + de opgegeven jeugdverantwoordelijke.
Voor de deelnemende clubs van 2015, kan u terecht op deze pagina.
Voor de deelnemende clubs van 2014, kan u terecht op deze pagina.
Voor de deelnemende clubs van 2013, kan u terecht op deze pagina.

Sta je er niet bij ondanks dat je een dossier indiende (of wil je alsnog meedoen) , gelieve je dan te melden via info (at) jeugdbadmintonplus.be

 

Provincie Antwerpen

AIB Kamna Ahuja
Bacss Wesley Van Eynde
Baret Trudy van Vugt
BD Opslag Ivo Verpraet
Brasschaatse Mieke de Bock
De Nekker Verbruggen Sander
Duffel Kristoff Van Genechten
Geelse Rob Peeters
Hoogstraten Gwen Anthonissen
Noorderwijkse Elke Van de Put
Molse Andy Evans
Olve Maarten Van Roey
Plumula Cindy Troubleyn
Rijkerack Buys Stef
Rita Serveert Bruno Van de Vel
Shuttle Puurs Pieter Raemdonck
Spinshuttle Els Van den Broek
Waverse Thomas Ceulemans
Zoersel Sam Arts
Zwijndrecht Patrick van den Bemt

 

Provincie Limburg

Badma Petra Tulleners
De Bokkerijder Seppe Tielen
Hebad Bart Goosens
Lommel BK Andrew Muller
Looise Frits Vogels
Maaseik Marina Janssens
Neerpelt Yentl Nouwen
Opbad Dries Leurs
Poona Hoeselt Arthur Vantilt
Slagveld BCZ Alain Bijnens
Smash (L) Gert Verhagen
webacsa Carlo Vandersmissen

 

Provincie Oost Vlaanderen

Aalsterse Christophe Rillaerts
Beveren Jurgen Cauwenbergh
Brakel Jens Quintelier
Buggenhout Peter Van den Bossche
Challenge Wetteren Daan De Smet
Danlie Dirk Magerman
De Mintons St Niklaas Evy Van Royen
De Wallabies Brakel Jimmy Dujardin
Denderleeuw Joeri De Bolle
Drive Dendermonde Bart Tourne
Landegem Van Tornhout Luc
Latem – de pinte Frank De Mets
Lokeren Merel Van Eynde
Oudegem Tom Dierickx
Pluimplukkers Bieke Vandecaveye
Sentse Patriek Lehoucq
Smash for fun Glenn Latomme
Temse Tom Roelants
VLA bad Ignace Van Bost
Wit Wit Ronse Sophie Debrakeleer

 

Provincie Vlaams Brabant

bamadi Brent Mariën
BAZO Veerle Van Mele
Blauwput Rudy Niclaes
De Treffers Overijse Celine Maisin
De Voskes Shana Tubbax
Den Dijk Gil Van der Aerschot
Dijlevallei Stefaan Destoop
Dilbeek Annelore Gemmeke
Drop Merchtem Evy Denecker
Drop Rotselaar vzw Erik Tielemans
Halle Annick Jenquin
Herne Marcel Kuiper
Nero’s Hoeilaart Christine Lecho
Pluimke Klop Charlotte De Clerck
Shuttle Busters Scherpenheuvel Annemiek Tijsma
Tienen Daan Bouwens
Tots Keerbergen Pieter-Jan Caestecker
Volano Jan Delvaux
W&L Jeroen Dewyngaert
Wolvertem Kelsey Pepermans

 

Provincie West Vlaanderen

Barloke Nathan Vandenberghe
Bavikshove Gustaaf Zepherin
Brugse Franky Verkouille
DZ99 Deerlijk Timothy Devos
Gitse Erika Maes
Gullegem Jean-Pierre Demeestere
Ieperse Bert Deweerdt
Izegemse Bart Bogaert
Lebad Dirk Ramon
Oostrozebeke Stijn Vandeplassche
Roeselare Peter Decaluwé
Sportif Inge Spillier
Tielt Sam Vandenberghe